Jums ir jautājums? Piezvaniet: +(371) 67 888 880

Kompānija PRONETS tika dibināta 2000. gadā un kopš tā laika veiksmīgi darbojas interneta, televīzijas un telefonijas pakalpojumu jomā, kā arī citos, dažādas sarežģītības IT projektos.

PRONETS piedāvā augstas kvalitātes optiskā interneta, televīzijas un telefonijas pakalpojumus mājām un biznesam. Kompānija veic projektēšanas un izbūves darbus sākot no mazu izmēru datoru tīkliem, līdz jaudīgām telekomunikāciju sistēmām ar piekļuvi internetam, jau esošo tīklu integrāciju teritorijas datoru tīklos, programmatūras un tehnisko atbalstu datortīkliem, individuālajiem datoriem un klientu biroja tehnikai. Tāpat mūsu speciālisti var veikt koncepcijas izstrādi, dažādu nozaru mājas lapu izveidi un izvietošanu (interneta mājaslapu dizaina pakalpojumi un kvalitatīva hostinga pakalpojumi).
Dotajā brīdī optiskā interneta pakalpojumi ir pieejami sekojošos mikrorajonos: Imantā, Ziepniekkalnā, Torņakalnā, Sarkandaugavā, Centrā, Maskavas forštatē, Ķengaragā, Šķirotavā, Pļavniekos, Purvciemā, Teikā, Čiekurkalnā, Juglā, Mežciemā un Dreiliņos.

EnglishRussia