Jums ir jautājums? Piezvaniet: +(371) 67 888 880

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāds būs Interneta ātrums?
Šāda savienojuma veida Internetam ir daudzreiz lielāks ātrums nekā savienojumam caur modemu - maksimālais ātrums ir aptuveni 100 Mbit/s. Jāatzīmē, ka Interneta tīkls sastāv no daudziem dažādiem tīkliem un mezgliem, dažos no tiem var būt zemāka piekļuve Internetam un sakari ar tiem būs attiecīgi lēnāki.
Cik baiti ir kilobaitā un cik megabaitā?
Vienā kilobaitā ir 1024 baiti, un vienā megabaitā - 1024 kilobaitu.
Kā jūs nodrošināt drošību savā tīklā?
Mums ir 2 līmeņu mūsu serveru aizsardzība - Ugunsmūris ārējam tīklam (proti, Internetam) un ugunsmūris iekšējam tīklam (lai jebkurš "gudrais" lietotājs nevar iekļūt serverī). Pasta serverim ir antivīrusu skaneris, kas pārbauda Jūsu pastu uz vīrusu esamību, ja adresāta vēstulē tiks atrasts vīruss, sistēma nosūtīs Jums brīdinājumu par to. Lietotāju datoru drošību nosaka paši lietotāji - jūsu izvēle, ko ielaist savā datorā un ko nē, kādu operētājsistēmu izmantot, utt. Nav absolūti drošas sistēmas, pilnīgi pasargāt sevi no iebrucējiem var tikai tad, ja izrauj datora barošanas vadu no sienas kontaktligzdas. 🙂
Vai es varu pieslēgt vairāk nekā vienu datoru?
Jā, tāda iespēja ir pieejama.
Ja es aizbraucu, vai man ir jāmaksā par tīklu un Internetu?
Jā, atslēgšana uz laiku ir maksas pakalpojums, jo tīkla apkalpošana ir pastāvīga lieta. Abonēšanas maksa 1.42 EUR/mēn.
Kā es varu mainīt tarifu plānu?
Mainīt tarifu var no nākamā mēneša 1. datuma. To var veikt visi abonenti, kuriem nav ilgtermiņa līgums.
Kas man jādara, ja es nevaru piekļūt Internetam?
Sākumā ir jārestartē visas iekārtas (dators, rūteris), ja tas nepalīdz sazinieties ar tehnisko atbalstu pa tālruni tālr.: 67888880. Pirmdien-piektdien 9:00-21:00, sestdien, svētdien 10:00-20:00.

 

 

 

 

 

EnglishRussia