Jums ir jautājums? Piezvaniet: +(371) 67 888 880

Kompānija PRONETS tika dibināta 2000. gadā un kopš tā laika veiksmīgi darbojas interneta, televīzijas un telefonijas pakalpojumu jomā, kā arī citos, dažādas sarežģītības IT projektos.

Darbības joma, kurā specializējas PRONETS iekļauj arī standarta projektus, kuri gūst aizvien vairāk pieaugošu popularitāti kā uzņēmumos, tā arī pie individuālajiem lietotājiem.
Augstas kvalitātes optiskā interneta, televīzijas un telefonijas pakalpojumu nodrošināšana jūsu mājām un biznesam.
Projektēšana un izbūve no mazu izmēru datoru tīkliem, līdz jaudīgām telekomunikāciju sistēmām ar piekļuvi internetam.
Jau esošu tīklu integrācija teritorijas datoru tīklos.
Programmatūras un tehniskais un atbalsts datortīkliem, individuālajiem datoriem un klientu biroja tehnikai.
Koncepcijas izstrāde, dažādu nozaru mājas lapu izveide un izvietošana (interneta mājaslapu dizaina pakalpojumi un kvalitatīva hostinga pakalpojumi).

Visus darbus kas saistīti ar komunikāciju projektu realizāciju PRONETS veic precīzi atbilstoši līguma norunātajos termiņos, ar garantētu kvalitāti un sekojošu atbalstu.

Dotajā brīdī optiskā interneta pakalpojumi ir pieejami Imantā, Ziepniekkalnā, Torņakalnā, Sarkandaugavā, Centrā, Maskavas forštatē, Ķengaragā, Šķirotavā, Pļavniekos, Purvciemā, Teikā, Čiekurkalnā, Juglā, Mežciemā un Dreiliņos. Pakāpeniski notiek arī paplašināšanās lai sniegtu iespēju apkalpot arī citus mikrorajonus. Pakalpojumu sniegšanas nodrošināšanai PRONETS izmanto jaunākās tehnoloģijas interneta pakalpojumu jomā. Tīkls ļauj nodrošināt mūsu klientiem maksimāli lielus ātrumus piekļuvei internetam un garantē savienojuma stabilitāti.

Mūsu kompānija daudz uzmanības velta klientu apkalpošanas kvalitātei. Strādajot tiešā kontaktā ar klientiem, ņemot vērā viņu individuālo specifiku un prasības, PRONETS atrodās pastāvīgā attīstībā savu pakalpojumu spektra paplašināšanā, kvalitātes radītāju optimizēšanā, nodrošinot katra risinājuma ekonomiski izdevīgāko realizāciju. Korporatīvajiem klientiem PRONETS veido integrētus, personificētus telekomunikāciju projektus, kas atbilst specifiskāko biznesu prasībām.

Кatram klientam PRONETS nodrošina ātrgaitas, ērtu un lētu piekļuvi vispasaules informācijas resursiem, tik tiešām kvalitatīvus telefonijas un kabeļtelevīzijas pakalpojumus.

EnglishRussia